Велислав Вуцов си тръгна доволен от стадион "Локомотив" след победата с 2:1 като гост на Левски.

"Много съм доволен, така се става шампион, Левски е много силен отбор. Отборът играе добре, борят се, феновете се радват. Обединение в синьо, което е велико нещо. Имаше предпоставки да не е красив, но много мъжки мач. Заслужено спечелен, каза бащата на вратаря Светослав Вуцов пред Нова тв.

- Какво е необходимо на Левски, за да спечели титлата? Първо да победят Лудогорец другия мач, после да му мислят."