Витоша (Бистрица) победи Калиакра с 1:0 като гост в Каварна в мач от 22-ия кръг на "Б" група. "Бистришките тигри" играха повече от едно полувреме с човек по-малко, с гол в добавеното време и усложниха сериозно положението на тима от Каварна в зоната на застрашените от изпадане.

Преди почивката домакините се скъсаха да пропускат пред вратата на Витоша, като се отличиха Георги Станчев и Александър Димитров.
В 39-ата минута Георги Амзин стреля с глава в опразнената врата на Калиакра, но Пламен Кожухаров изчисти топката от голлинията.

В 44-ата минута съдията показа директен червен картон на Ангел Стоянов за нарушение срещу Беадир Беадиров на границата на наказателното поле и Витоша остана с 10 души на терена.

При една от редките си контраатаки гостите стигнаха до победата. Йордан Върбанов се разписа в 1-ата минута на добавеното време и вкара топката в мрежата на Калиакра за 0:1.