Витоша (Бистрица) записа шеста победа за сезона в Първа лига. Тимът на Росен Кирилов надделя с 2:0 над последния в класирането Верея, а и двете попадение бяха дело на Четин Садула.

Срещата не се отличи с много футболни достойнства, а освен двете положения зрителите не видяха интересни ситуации.

Верея имаше възмност да открие резултата в 15-ата минута, но топката срещна напречната греда на вратата на домакините.

В 21-ата минута Садула вкара първото си поадение. Той бе изведен отлично при бърза контраатака и без проблем прониза Георги Георгиев.

Второто попадение дойде чак в 84-ата минута. Стефан Христов проби отдясно и подаде в наказателното поле. Бранител на Верея опита да изчисти, но кълбото попадна в Садула, който на празна врата без проблем вкара топката в мрежата за крайното 2:0.

Витоша заема 11-ото място с 19 точки, докато Верея е на дъното с едва 5 точки и все още без победа през този сезон.