ЦСКА победи с 2:0 Левски в дербито на Елитната група до 19 години. С гол в мача се отличи стражът на "червените" Слави Петров, който оформи резултата в 51-ата минута с изритана топка от собственото си наказателно поле. Преди това Радослав Жеков извел домакините с попадение през първата част.

"Армейците" бяха по-добрият отбор през целия мач и логично се поздравиха с трите точки. След една греда в тяхна полза, в 41-ата минута Живков бе точен.  След като Шейтанов първо спаси неговия удар, коженото кълбо попадна в негов съотборник. Той върна към Живков, който отблизо даде аванс на тима си.

В 51-ата минута вратарят на домакините шокира своя колега и юношески национал Димитър Шейтанов. Слави Петров изрита топката от своето наказателно поле, колегата му в "синьо" бе излезнал напред и допусна куриозен гол. Младият Шейтанов тръгна да се връща, но топката тупна и го прехвърли малко пред голлинията.

ЦСКА е едноличен лидер с 44 точки. "Сините" пък останаха шести с 27 точки, след като записаха осма загуба през този сезон.