Вратарят на Сливен Евгени Караманов се превърна в герой при равенството с “Ботев” – 0:0 от третия кръг на Източната “Б” група. Мачът на стадион "Хаджи Димитър” се игра пред 1000 зрители.

Завърналият се след контузия Ангел Рахов, Петър Атанасов и Ивайло Димитров отправиха опасни удари през първото полувреме, но Караманов спаси.

В 65-ата минута Атанасов бе изведен зад гърба на отбраната на Сливен, но вратарят изпревари нападателя. Минута по-късно Тодор Неделев изведе очи в очи Димитър Байрев срещу Караманов, но последва нова отлична намеса на стража. В края на срещата Неделев също имаше възможност за гол, но и той не можа да преодолее вратаря на Сливен.

Етър победи Доростол с 1:0 в друг мач от кръга. Победният гол вкара юношата на ЦСКА Ивайло Димитров в 29-ата минута. За “болярите” дебютираха новите попълнения Александър Младенов и Борислав Георгиев-Бобъра.