ЦСКА: Черни, Бандаловски, Крачунов, Попов, Венков, Янчев, Саша, Присо, Анисе, Сержиньо, Платини
Контузени: Нилсон, К. Стоянов, Карачанаков, Нюаджи

Лудогорец: Голубович, Кайсара, Барт, Моци, Витиня, Генчев, Дяков, Ив. Стоянов, Марселиньо, М. Иванов, Гъргоров
Контузени: няма
Наказан: Минев

Баланс: 4 мача, 1 победа за ЦСКА, 1 равенство, 2 победи за Лудогорец

ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ
* В досегашните сблъсъци между ЦСКА и Лудогорец за първенството и Купата на България головета на “червените” са били реализирани само от бразилци – Лукас Саша, Мишел Платини и Жуниор Мораес (2).
* Последният случай, когато ЦСКА допусна гол във вратата си, беше в мача срещу Лудогорец за Купата на България. След това “червените” запазиха мрежата си суха в три мача от “А” група – 1:0 с Монтана, 0:0 с Черно море и 2:0 над Берое. В момента “армейците” са в серия от 349 минути без допуснат гол.
* Само в един домакински мач през този сезон ЦСКА не е вкарал гол – 0:0 с Локомотив (Пловдив). Срещата обаче се игра в Сливен заради наказание на “армейците”. В София те не прощават на противниковите отбрани и неизменно вкарват поне по едно попадение.
* Лудогорец има само една домакинска загуба през този сезон във всички турнири и тя беше от ЦСКА за Купата на България.
* В последните си две гостувания Лудогорец не успя да отбележи гол – срещу Черноморец (0:1) и Славия (0:0). Във всички останали мачове през сезона разградчани неизменно бележеха- Те се разписаха и при четирите си сблъсъка с ЦСКА до момента – три за първенство и един за Купата.
* Мирослав Иванов е единственият играч на Лудогорец, който се е разписвал в два мача срещу ЦСКА. Голмайсторът на тима Емил Гъргоров не е бележил попадение от 5 мача (355 сухи минути). За последно реализира две попадения срещу Локомотив (Пловдив) на “Лаута”.