Етър удари звучен шамар на Струмска слава в мач от 13-ия кръг на Втора лига. В Радомир „болярите“ прегазиха домакините с 4:1 и излязоха начело в подреждането на Втора лига.

Радослав Апостолов даде аванс на гостите още в 17-ата минута, като първото полувреме завърши при този резултат. След почивката обаче головете в мача буквално заваляха.

Първо в 53-ата минута Мартин Петков удвои, преди Милислав Попович да върне Струмска слава в мача в 64-ата минута. Пет минути по-късно, обаче, резервата Николай Янков вкара трети гол за Етър и до голяма степен предреши крайния изход на мача.

До края на мача на Градския стадион в Радомир падна още един гол, чийто автор стана Ловре Кнежевич.

С успеха момчетата на Веселин Великов оглавиха еднолично класирането във Втора лига, като след 13 мача имат на сметката си 31 точки.