ЦСКА 1948 с втора загуба от началото на сезона във Втора лига. "Червените" отстъпиха с 2:3 като гост на Кариана (Ерден).

Ивелин Илиев вкара два гола за тима на Веселин Великов, а един добави Стоян Предев. За отбора на Петко Петков и двата гола бяха дело на Андон Гущеров, който има на сметката си вече 17 попадения.

Илиев откри резултата в осмата минута, а в 26-ата Стоян Предев удвои - 2:0 за Кариана. В началото на втората част Гущеров намали, но скоро след това Ивелин Илиев направи 3:1. Гущеров "отговори" с втория си гол в 66-ата минута, но до края играчите на Петков така и не успяха да достигнат поне до точката.

ЦСКА 1948 може да загуби лидерската си позиция, ако Септември победи Локомотив (София) в дербито на кръга. "Червените" са с 27 точки, докато изпадналият от елита тим е с 25, но и мач по-малко. Кариана е на 11-о място с 18 точки.