Малеш победи с 3:1 Вихрен в мач от турнира за Купата на Община Сандански. Двубоят се игра само ден след контролата на тима от Микрево със Славия, загубена с 1:6.

Вихрен поведе с гол на Илия Якимов след половин час игра. Бранителят се разписа с ефектна странична ножица. Малеш обаче обърна резултата още до края на полувремето с голове на Мартин Станков от фаул и на Георги Жежев от дузпа. Тя бе отсъдена от главния съдия Драган Стойков от Благоевград за нарушения срещу Атанас Атанасов.

Това беше четвърта контрола за Малеш, като отборът спечели първата си победа в предсезонните спаринги, пише е-79. Почти сигурно победител в тази група на турнира в Сандански ще бъде Светкавица. Елитният отбор би Малеш с 1:0 в първата среща и се нуждае от равенство срещу Вихрен, за да се класира на финала на 27 януари.