Тимовете на Янтра (Габрово) и Спартак (Варна) завършиха 1:1 в мач от 32-ия кръг на Втора лига. Точен за гостите бе Виктор Митев, а Тони Иванов оформи крайния резултат.

В шестата минута Преслав Петров засече центриране от свободен удар и моментално стреля, а топката премина встрани от вратата на Иван Дичевски.

В 19-ата минута  Даниел Гаджев стреля мощно от далечна дистанция, но за нещастие на феновете в Габрово нацели сглобката. В 35-ата минута Петър Казаков също прати топката встрани от вратата след директен изстрел от пряк свободен удар. Мехмед Сабри засече подаване в края на първата част, след като се освободи добре от противниковата защита, но му липсваше прецизност при завършващия удар.

Секунди след това гостите стигнаха до най-доброто си положение. Георги Бабалиев бе изведен със страхотно подаване и потърси близкия ъгъл, но стреля право в тялото на Богомил Цинцарски.

При първата по-сериозна атака през втората част "соколите" стигнаха до попадение. Гостите организираха добра атака, завършила с брилянтен пас на Даниел Начев към Виктор Митев, който оставен абсолютно сам, реализира третия си гол през този сезон.

Домакините съумяха да възстановят равенството в 80-ата минута, когато Тони Иванов се освободи великолепно и матира Иван Дичевски за 1:1. Последва страхотен шанс за Ибрям Ибрям, който можеше да върне аванса на Спартак Варна, но прати топката далеч над вратата на Янтра.

Така Спартак вече имат 59 точки, колкото имат и Етър и Септември (София). Янтра е на 13-ото място с 33 точки.