Проблемите пред треньора на Миньор (Перник) Стойчо Стоев в атаката остават, след като се оказа, че Явор Въндев ще отсъства още най-малко десетина дни.

Първоначално се смяташе, че острието ще бъде на разположение за гостуването в Търговище на новака Светкавица следващия уикенд, но най-вероятно Стоев ще трябва да търси други варианти.

Последната диагноза е, че на Въндев му е открита дискова херния и това налага почивка минимум 10-12 дни. Терапията вече започна, но едва ли до 14 август роденият в Сливен голмайстор ще се възстанови.

Вчера Миньор едва измъкна победата над Видима-Раковски с 1:0 след страхотен гол от далечно разстояние на юношата на клуба от Перник Ивайло Стоянов. "Жълто-черните" бяха по-активни през целия мач, а преди почивката Румен Рангелов изпусна да вкара от дузпа.