Сливен победи трудно с 2:1 като гост Загорец (Нова Загора). Контролата бе втора за "войводите" за тази зима. В първата си проверка селекцията на Димчо Ненов победи преди дни с 4:2 Димитровград.

През първото полувреме на мача в Нова Загора паднаха и трите гола. В 14-ата минута юношата на Милан Антонио Михайлов реализира, а второто попадение за Сливен бе дело на Валентин Веселинов в 35-ата.

Срещу Загорец с екипа на "войводите" на терена се появиха каращите проби руснак Виталий Савченко, бившият футболист на Славия Радослав Рангелов, както и юношата на "Левски" Иван Зайков.

Третата контрола на Сливен за тази зима е утре. Съперник на "войводите" ще бъде "Ботев" (Пловдив), а проверката ще се играе на терена в Самуилово. /БЛИЦ