Лидерът в Югозападната трета лига Беласица (Петрич) загуби с 0:1 гостуването на Сливнишки герой (Сливница) в мач от 24-ия кръг на първенството. В герой за домакините се превърна юношата на ЦСКА Марио Йорданов, който вкара победното попадение в 91-ата минута.

Таранът влезе на смяна в 60-ата минута, а в добавеното време на срещата демонстрира класата си и се разписа в стил Меси за радост на публиката на стадиона в Сливница. Йорданов получи топката в центъра на терена и с отличен дрибъл се озова сам срещу вратаря на Беласица, прехвърли го майсторски и реализира поредното си попадение за "героя".

Отборът от Петрич остава на върха в класирането с 56 точки, а Сливнишки герой е девети с 32.

Вторият Балкан (Ботевград) остава с 52 точки, след като също записа загуба в този кръг. "Зелените" паднаха с 0:1 от Костинброд, който е воден от Любомир Божанков. Трети с 52 точки е Чавдар (Етрополе), а четвърти Витоша (Бистрица) с 50.