Чавдар (Етрополе) победи с 2:0 Спартак (Плевен) в контрола, играна в Правец. Още в 3-ата минута плевенчани можеха да открият резултата. Пред опразнената врата обаче Пламен Николов се размина с топката. През първото полувреме юношата на ЦСКА и доскорошен нападател на Пирин Благой Пасков имаше шанс да се разпише за Чавдар (Етрополе), но пропусна.

В 55-ата минута резервата за етрополския тим Трополов бе изведен сам срещу вратаря на Спартак и вкара за 1:0. Четвърт час по-късно топката за втори път спря в мрежата на третодивизионния отбор. Този път реализира Благой Пасков. Спартак имаше положение да върне поне едно попадение, но след удар на Стефан Христов гредата помогна на вратаря на Чавдар. Отново Христов пропиля отличен шанс, озовал се сам срещу стража./БЛИЦ