Продължава отличното представяне на детско-юношеските отбори от школата на Етър 1924. След двете победи на старшата възраст във великотърновската група "А" и категоричното 7:0 на младшата възраст над ФК Етър за Купата на БФС, категорични победи записаха и останалите формации.

В неделя стартира подготвителната група, деца родени 1999 и 2000 г. с треньор Георги Георгиев. Мачовете в това първенство се играят на турнирен принцип и първият кръг бе във Велико Търново. В първата си среща малките "боляри" победиха с 1:0 Локомотив (Горна Оряховица), като автор на победното попадение стана Николай Янков. Във втория си мач Етър 1924 спечели служебно с 3:0 срещу неявилия се състав на Плевен. В другата среща Спартак (Плевен) надигра Локомотив (Горна Оряховица) с 3:0.

Започна първенството и в зоновите групи при младшата възраст и децата. Етър 1924 има по два отбора във всяка група, като малшансът при жребия бе те да се срещнат помежду си още в първия кръг.

Категорични победи записаха с по 7:0 първите тимове над вторите. При младшата възраст родените през 1995 г., водени от Емил Георгиев вкараха седем безответни гола на набор 1996, в който по различни причини не играха четирима титуляри. Още в 3-ата минута Димитър Францов получи пас от фланга и откри резултата. В 7-ата Радослав Георгиев покачи на 2:0, а в 23-ата с шут от границата на наказателното поле Цветомир Додуров направи 3:0. В края на полувремето Радослав Георгиев покачи на 4:0, а в началото на второто Манев със самостоятелен рейд направи 5:0. В 67-ата минута Радослав Георгиев оформи своя хеттрик за 6:0, Ангел Млъзев пък преодоля и вратаря за крайното 7:0.

При децата (родените през 1997 г.) играчи на Етър 1924, водени от треньора Николай Катъров, се наложиха над родените през 1998 и 1999 г. "виолетови" (треньор Стефан Ангелов) също със 7:0. Тюнай Камбер откри в 11-ата минута, а до почивката Анатоли Йорданов и Алекси Аличев покачиха на 3:0. През втората част Анатоли Йорданов и Тюнай Камбер стигнаха до втори голове в сметките си, а крайното 7:0 офороми с две попадения в 61-ата и 66-ата минути Николай Янков.