Юношеският национален отбор до 18 години отстъпи на Македония U18 с 2:3. Това бе втора контрола между двата тима, която се проведе на транировъчната база "Петър Милошевски” в Скопие. Преди два дни трекольорите паднаха с 0:1.

Първо полувреме

Македонците поведоха в резултата с 2:0 след голове на Никола Богдановски и Боян Миовски в 11-та и 17-та минути. Отговорът на националите не закъсня. В 42-та минута дълго центриране намери Кабов, който с глава прехвърли вратаря на домакините за 1:2. Три минути по-късно Тони Иванов проби отдясно и стреля,  стражът отрази неговия удар, но Кабов бе на точното място и прати топката в мрежата за 2:2.

Второ полувреме

В началото на втората част Кабов можеше да оформи и хеттрик. Радослав Живков напредна през центъра и пусна пас към халфа на „Левски“, който стреля, но ударът му бе избит. В 60-та минута домакините отново поведоха в резултата чрез Яни Атанасов, който реализира с глава след ъглов удар. В 76-та минута Михайлов центрира отляво към Тилев, който стреля от 10 метра, но топката се отби в горната греда. В добавеното време Владислав Жиков също можеше да донесе равенството за България, но стреля неточно с глава от няколко метра.

Стартовият състав на България U18: 1.Димитър Шейтанов, 3.Ертан Томбак, 4.Борислав Вакадинов, 5.Надим Ангелов, 7.Тони Иванов, 8. Емил Янчев, 11. Атанас Кабов, 13.Иван Тилев, 14.Николай Янков, 16 Радослав Живков, 18.Антон Тунгаров
Резерви: 12.Мартин Величков, 2.Иван Калайджийски, 15.Марио Топузов, 6.Алекс Петков, 9.Джошкун Михайлов, 10.Владислав Жиков, 17.Здравко Жилов, 19. Валентин Антов, 20. Джорджио Димитров;
Селекционер: Ангел Стойков