Съставът на Берое (родени 1996 година) продължи с победния си ход в Областната група за юноши старша възраст. Момчетата на Иван Гаджев и Атанас Рибарски се наложиха при гостуването на Миньор (Раднево) - 1:3. В мача взеха участие и част от играчите, които вчера играха при равенството с Локомотив (София) в мач от Дублираща група, информира Beroe.bg.

При гостуването в Раднево Берое поведе чрез гол на Димитър Видев в 37-aта минута. Резултатът се запази непроменен чак до 77-ата, когато Никола Грозданов удвои. Домакините намалиха в 84-ата минута след удар от дистанция, но само четири минути след това Жюлиен Бенков се разписа за крайното 1:3.

Това бе четвърта победа от четири изиграни мача за старшата възраст на Берое. В следващия кръг съперник е Розова долина (Казанлък), а двубоят е насрочен за 23 октомври от 15 часа в Стара Загора.