Юношите младша възраст на ЦСКА допуснаха минимално поражение от Левски-Раковски с 0:1. Двубоят от XXVI кръг на Елитната група до 17 години се игра на втори терен на комплекс "Царско село". Още в първите пет минути ЦСКА можеше да води с два гола, но късметът спаси Левски-Раковски, пише официалният сайт на клуба от Борисовата градина – CSKA.BG.

Възпитаниците на Антон Димитров търсеха гола и не спираха да създават положения в наказателното поле на противника, но до попадения през първите 40 минути така и не се стигна. Минута след старта на второто полувреме Левски поведе в резултата. ЦСКА продължи да атакува и спечели дузпа в 60-тата минута. Тя бе отсъдена за нарушение срещу Радослав Илиев. Вратарят на гостите обаче спаси изстрела на Борислав Будинов.

ЦСКА - Левски-Раковски 0:1

Стартов състав на ЦСКА: Борис Груев, Йоан Станкев, Емануил Личев (капитан), Милен Манчев, Адриан Гиргинов, Томи Дамянов, Жулиан Манолов, Георги Георгиев, Радослав Илиев, Борислав Будинов, Любослав Златков
Резерви: Драгомир Захаринов (в), Джулио Чарлов, Иван Тушев, Александър Иванов, Михаел Георгиев
Старши треньор: Антон Димитров