Националният отбор на България за юноши до 19 години записа съмнителна победа над Албания с 2:1 в приятелска среща, която се игра днес. Момчетата на Владо Стоянов успяха да обърнат резултата, след като губеха с 0:1 на почивката.

Срещата започна с гол от съблекалнята за Албания. Още при първата си атака в 4-ата минута топката влетя в мрежата на нашия отбор. До края на полувремето ново попадение не падна, а след почивката играта на България коренно се промени.

След няколко неуспешни опита се стигна до 68-ата минута, когато резултата бе изравнен. След попадението България продължи да атакува масирано, но гол така и не падаше. Реферът пък удължи срещата с цели 8 минути. В 97-ата съдията посочи бялата точка в наказателното поле на Албания и изгони техен защитник. България реализира и спечели двубоя, но останаха сериозни съмнения за срещата, предвид “обръщалката” и странното продължение за приятелска среща, гарнирано с дузпа.

Следващият съперник на България е Македония, а срещата е на 24 април от 12:00 часа.