В среща от 19-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години Черно море отстъпи с 0:3 при гостуването си на "Левски". Мачът се игра при много студено време и силен вятър на изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов".

Началото бе добро за "моряците", които пропуснаха две положения. "Сините" обаче първи стигнаха до гол. След почивката гостите направиха опит за обрат, но в 70-ата минута при контраатака домакините удвоиха преднината си, а малко преди края оформиха и класическия успех с 3:0.

Треньорският щаб на Черно море Венци Маринов – Иван Николов заяви, че е доволен от старанието на момчетата, но не и от съдиите, които са отсъдили всички спорни положения в полза на домакините. В следващия кръг на 14 март младите моряци приемат Етър.

Съставът на Черно море: Радостин Русев, Николай Димитров, Светлин Фърков, Исмет Мурадов (75-Свилен Петков), Иван Георгиев (75-Янимир Янков), Иван Добрев, Петър Петров (65-Васил Тачев), Симеон Михайлов, Илиян Капитанов, Любомир Михалев, Илия Стоев (70-Вилиян Николов)