Юношите на Левски, родени през 2001 година, се класираха за финала в турнира за Купата на БФС. "Сините" направиха 1:1 с връстниците си от ЦСКА в реванша между двата тима на изкуствения терен на стадион "Vivacom Арена Георги Аспарухов" и с общ резултат 2:1 стигнат до последния етап от надпреварата. Първата среща на "Царско село" завърши с минимален успех за тима на Георги Тодоров.

Днес гостите излязоха напред в резултата в самото начало на мача, когато точен бе Росен Петров. В средата на второто полувреме домакините изравниха чрез Лъчезар Георгиев. В 80-ата минута червен картон получи Андрей Йорданов от ЦСКА.

В спор за титлата  Левски ще се изправи срещу Ботев. По-рано днес “канарчетата” отстраниха Лудогорец с общ резултат 3:2.