Юношеският ни национален отбор (родени 1992) година отстъпи с 0:1 на връстниците си от Австрия в контролна среща, която се игра във Вьоргъл. Единственото попадение за домакините вкара Майер в 38-ата минута.

Това беше първи мач за набор'92, след като те навършиха юношеска възраст. Селекционерът Михаил Мадански трябва да подготви отбора за европейските квалификации догодина, а следващите му две проверки са идната седмица. Във вторник и в четвъртък в Правец нашите ще играят два пъти срещу Полша. Именно в тези срещи Мадански ще даде шанс и на нови играчи, които могат да се включат на ниво в отбора.

Старши треньорът на австрийците Херман Щадлер пък се изказа ласкаво за българския отбор. Той обяви, че "България е добър отбор с няколко много впечатляващи футболисти"./БЛИЦ