Юношите на Нафтекс младша възраст, родени през 1992 година, победиха с 2:0 връстниците си от ЦСКА в първи 1/8-финален двубой от републиканското първенство по футбол. Двубоят се игра на стадион „Лазур” в Бургас.

Възпитаниците на старши треньора Мирослав Кралев надиграха категорично съперника си, но стигнаха до попадение едва в началото на втората част. В 54-ата минута след великолепно извеждащо подаване на халфа Емануил Манев централният нападател на Нафтекс Васил Тачев излезе сам срещу вратаря на гостите, който го фаулира в наказателното поле. Реферът отсъди дузпа, която потърпевшият превърна в гол, но не посмя да покаже директен червен картон на стража на ЦСКА.

Само 10 минути по-късно домакините удвоиха преднината си. Автор на попадението бе капитанът Константин Янов, който довкара избитата от вратаря топка след шут на направилия много силен мач Манев.