Юношите младша възраст на Пирин, родени през 1995 година, победиха връстниците си от гръцкия ПАОК (Солун) с 4:2 в контрола, играна пред около 500 зрители на стадион "Христо Ботев". Възпитаниците на Емил Кърцелски изиграха отлично първо полувреме и до 25-ата минута взеха класически аванс с попадения на Иван Велков и на юношеските национали Денис Цолев и Георги Найденов.

Вратарят Филип Димитров, който също е юношески национал на България, пък спаси дузпа при 2:0. Изнервени от негативния развой на мача след третия гол за Пирин, гърците започнаха да действат грубо и това доведе до масов бой на терена и по един изгонен и от двата състава.

Малко преди почивката ПАОК върна един гол, а през втората част двата тима се размениха по едно попадение, като за благоевградчани се разписа Иво Сендрев.

Двубоят беше последен за Цолев, който преминава в ДЮШ на Литекс от новия сезон.