Черноморец (Бургас) отстъпи на гостуващия Сливен с 2:4 в контрола между юношите старша възраст на двата клуба.

"Войводите" откриха, а Николай Андонов изравни до почивката. След нея футболните надежди от града на Сините камъни отново излязоха напред в резултата. При 1:2 Виктор Димитров от състава на домакините пропусна отсъдената дузпа.

После гостите дръпнаха с два гола аванс, а Димитров се реваншира за грешката си от бялата точка, като намали на 2:3. "Акулите" се вдигнаха на щурм, но при една от бързите си контраатаки юношите на Сливен решиха изхода в своя полза с четвърти гол - 2:4.

Подготвителната група от деца (родени през 1998 г.) на Черноморец (Бургас) спечелиха визитата на връстниците си от Черноморец (Поморие) с 5:0. С хеттрик се отчете Валентин Йосков, а по едно попадение добавиха Димитър Панайотов и Димитър Иванов.

На стадион "Черноморец" пък юношите младша възраст на "акулите" сразиха с 5:0 децата от набор`96 на клуба. /БЛИЦ