Юношите старша възраст на ЦСКА 1948 доказаха отново, че израства  с всеки изминал ден. Момчетата на Кирил Метков се справиха 2:1 с наборите си от Левски-Раковски. При това специалистът беше дал почивка на повечето момчета, които играха два дни по-рано с Пирин в Благоевград.

„Сините“ поведоха в контролата на „Бонсист“. След почивката обаче Димитър Кънчевски (дузпа) и Димитър Делибозов донесоха успеха за младите "армейци".

Старшата на ЦСКА 1948 ще има нова контрола срещу Левски-Раковски в сряда. Съперник обаче ще бъде наборът на „сините“, който играе в Елитната юношеска група до 17 години.

Припомняме, в четвъртък тимът на Кирил Метков направи 2:2 с връстниците от Пирин в Благоевград, след като водеше 2:0 почти до края. Домакините играят в Елитната група до 19 години.