ЦСКА записа поредна победа в първенството на Елитната юношеска група до 19 години. Момчетата на Ивайло Станев, които са шампиони от миналия сезон, спечелиха домакинството си на Локомотив (Пловдив) с 1:0.

В двубоя, който се игра на базата на клуба в Панчарево, "червените" доминираха, като изпуснаха доста положения за гол. Пропуски за ЦСКА направиха Радослав Живков, Георги Костов и Митко Митков.

През първото полувреме Николай Янков удари греда, а именно той реализира и победното попадение през втората част.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Септември в Герман, като срещата е в събота (2 септември).

Съставът на ЦСКА: Борис Груев (в), Асен Георгиев, Никола Борисов, Адриан Гиргинов, Валентин Антон (к), Пуетър Петров, Иван Митрев, Николай Янков, Радослав Живков, Даниел Йорданов, Митко Митков
Резерви: Кристиян Сотиров (в), Милен Манчев, Джулио Чарлов, Александър Иванов, Емануил Личев, Борислав Будинов, Георги Костов
Треньор: Ивайло Станев