Юношите старша възраст на ЦСКА (родени 1990 година) се класираха за 1/8-финалите на Републиканско първенство. Младите "армейци" с треньор Адалберт Зафиров отвяха с 6:1 Пирин (Благоевград) в среща-реванш, играна на стадион "Българска армия". Както е известно, в първата среща "орлетата" победиха с 1:0.

С хеттрик за ЦСКА днес се отличи младия талант Димитър Димитров. Още до почивката ЦСКА взе аванс от 4 гола, а гостите записаха първи удар към вратата на Кирил Михайлов едва в 45-ата минута. Резултата откри Димитър Димитров в 30-ата минута, а две по-късно отново той покачи на 2:0. В 36-ата Никола Стойчев с глава направи резултата класически. Пет минути преди края на полувремето Димитров оформи своя хеттрик - 4:0.

Още в началото на второто полувреме Томи Костадинов покачи на 5:0. Последваха куп пропуски пред вратата на Пирин, преди гостите да стигнат до почитен гол в 84-ата мината. В края на срещата резервата Симеон Николов оформи крайното 6:1.

Треньорът на мъжкия тим на ЦСКА Любослав Пенев изгледа на живо срещата между юношите на ЦСКА и Пирин.

Съставът на ЦСКА: Кирил Михайлов, Мартин Дечев, Никола Стойчев, Теодор Кирчев, Кристиян Велинов, Даниел Михайлов, Самир Аесс, Димитър Коларов, Томи Костадинов, Благой Пасков, Димитър Димитров (Иван Алексиев, Марио Филипов, Валентин Маринов, Благой Пасков, Лазар Ценков, Симеон Николов, Тихомир Ченешков).

* Юношите-младша "А" на ЦСКА (родени 1992 година) победиха като гост Пирин (Благоевград) с 1:0, а при домакинството срещата завърши 0:0

* В първия мач от баражите децата на ЦСКА (родени 1994 година) отвяха с 6:2 Велбъжд, а при гостуването си в Кюстендил се наложиха с 2:0.