Юношите на ФК Верея победиха ЦСКА с 1:0 при гостуването си в София в мач от Елитната юношеска група до 19 години. Отборът от Стара Загора, воден от треньора Господин Мирчев, изигра силен мач и съвсем заслужено спечелиха трите точки срещу "армейците".

През първото полувреме двата отбора не успяха да си отбележат гол. След почивката по-настоятелни бяха футболистите на Верея, които продължиха със силните си изяви и дочакаха своя момент. В 65-ата минута След центриране Принджев продължи топката, която беше засечена от защитника Христо Митев в мрежата на ЦСКА - 0:1. До края на мача старозагорци имаха още две добри ситуации, но Златимир Илиев и Диньо Петков пропуснаха.

За Верея това е едва трета победа в Елитната юношеска група до 19 години. Тимът има 12 точки и е на 13-ото място. ЦСКА е пети с 29, а на върха е Септември (София) с 36 точки, следват Литекс и Славия по 34, а Лудогорец е четвърти с 33 т.