Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 0:4 от Румъния на международния турнир в Могошоая. В понеделник "лъвчетата" записаха успех с 1:0 над Шотландия, а в петък приключват участието си в турнира срещу Чехия. Мачът е в 18:00 часа.

С оглед на поражението от днес с 0:4 нашият тим няма шансове да се пребори за първата позиция.

"Много лош резултат за нас. През първото полувреме играхме много добре, но индивидуална грешка доведе до попадение в нашата врата. Излязохме за втората част с нагласата да търсим обрат, но след като стана 0:2, Румъния тотално доминираше", даде своята оценка селекционерът Петър Пенчев.