Българският национал Здравко Димитров игра един от най-силните си мачове за Бодрумспор. Тимът му победи Адана Демирспор с 3:1 в мач от 7-ия кръг на турската Суперлига.

Крилото започна титуляр и в 13-ата минута асистира на Георги Пушкаш за откриването на резултата. Малко след почивката Таулант Сефери удвои аванса на Бодрумспор, Андрю Гравийон в 60-ата минута успя да намали на 1:2.

В 78-ата минута Димитров получи жълт картон, а две минути по-късно отборът му пропусна дузпа, след като Сефери не успя да се разпише. Все пак Бодрум се добра до победата след нов гол на Пушкаш в 83-ата минута.

След този успех тимът на Здравко Димитров има 9 точки, изравнявайки се с Гьозтепе на 7-ата позиция в класирането. Адана Демирспор остава последен с едва точка в актива си.