Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Младежкият национален отбор на България по футбол загуби от Франция с 0:1 в евроквалификация. Мачът се игра в Стара Загора, а победата бе жизненоважна за нашите срещу вече класиралите се лидери в групата, като при победа "лъвовете" щяха да се борят за второто място, което също дава шанс за класиране.

Българите изпуснаха две добри възможности за гол при 0:0 преди Муса Дембеле да вкара единственото попадение в двубоя в 57-ата минута, измъквайки се между двама български защитници и от малък ъгъл преодоля излезлия вратар Даниел Наумов за 1:0.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Георги Йомов пропусна да изравни за нашите в 76-ата минута след пас на Милен, но на метри от вратата на французите не успя да уцели топката при опит за удар от воле. Калоян Кръстев също можеше да направи 1:1 в 83-ата минута след удар от няколко метра, който срещна тялото на френския вратар.

България остава на четвърто място в групата с 8 точки, на три от втория Словения, който е с мач по-малко.

България: 1. Наумов, 5. Керчев, 7. Йомов, 8. Ал. Георгиев (9. Кръстев 66'), 10. Юсеин, 11. Милев, 13. Велков (к), 14. Карабельов (17. Стоев 83'), 15. П. Христов, 20. Вутов (6. Ант. Георгиев 58'), 21. Костадинов

Франция: 23. Бернардони, 3. Бускали, 4. Диало, 5. Нкунку (12. Аоар 70'), 8. Тусар, 9. Дембеле (20. Терие 66'), 10. Ндомбеле (21. Чам 77'), 14. Бамба, 18. Упамекано, 19. Росие, 22. Дел Кастиьо