Нова порция срам ни сервира българският футбол. Женският ни национален отбор падна с катастрофалното 1:8 при гостуването на Уелс в приятелска среща.

Нашите дами бяха водени за първи път от Валентин Чакъров, който едва ли ще иска да започни дебюта си.
Българките получиха три гола през първото полувреме. В началото на втората част Уелс ни попари още два пъти, след което Гергана Цанкова вкара почетното попадения за националния ни тим.

След това обаче домакинките се развихриха отново и резултатът набъбна до 8:1 в тяхна полза.

Състав на България: Корнелия Найденова (70-Роксана Шахънска), Станислава Цекова, Николета Войскова, Лили Жекова (46-Гергана Цанкова), Силвия Радойска, Борислава Кирева (32-Петя Петкова), Валентина Господинова, Лиляна Костова, Лидия Начева, Велина Кошулева (55-Мария Павлова), Радослава Славчева (70-Ева Иванова)