Днес ще станат ясни двойките за 1/8-финалната фаза на турнира за Купата на България. Жребият стартира в 11:00 часа в офиса на "Форд Мото Пфое" в столичния квартал ЖК "Младост" 1А. Четвъртфиналистите ще станат ясни на 12 декември (събота), когато трябва да се изиграят двубоите. Победителят се излъчва в един мач, като при равенство в редовното време се играят две продължения от по 15 минути, а при ново реми ще се прибегне до изпълнение на дузпи.

Домакини в двойките са отборите от по-ниско ниво, а при тимове от едно и също ниво домакинството се определя чрез жребий.

До момента място на 1/8-финалите си осигуриха 14 отбора. Утре от 13:00 часа на "Лаута" Брестник приема Левски, а в четвъртък Монтана играе с Берое в последните два мача от програмата на 1/16-финалите. /БЛИЦ