КЛУБ |
ПОДГОТОВКА |
КОНТРОЛИ |
ЛУДОГОРЕЦ
Георги ДЕРМЕНДЖИЕВ
|
4 януари - старт на подготовката
8-22 януари - лагер в Белек (Турция)
23-25 януари - почивка
26 януари - 7 февруари - лагер в Белек (Тур)
|
20 януари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Фортуна (Дюселдорф, Германия) 3:1
22 януари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Виктория Пилзен (Чехия) 2:1
28 януари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Заря Луганск (Украйна) 2:1
31 януари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Стяуа (Румъния) 3:0
3 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Зборовка (Бърно, Чехия) 0:0
6 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Слован Братислава (Словакия) 0:0
7 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - БАТЕ Борисов (Беларус) 3:0
12 февруари, в Разград от 13:00 часа: ЛУДОГОРЕЦ - Етър 2:0
12 февруари, в Разград от 15:30 часа: ЛУДОГОРЕЦ - Добруджа 2:0
|
ЛЕВСКИ
Стойчо СТОЕВ
|
7 януари - първа тренировка
10-16 януари - лагер в Свиленград
20 януари - 11 февруари - лагер в Белек (Турция) |
16 януари, в Свиленград: Свиленград - ЛЕВСКИ 0:6
23 януари, в Турция: ЛЕВСКИ - Тобол (Казахстан) 2:0
26 януари, в Турция: ЛЕВСКИ - Oлександрия (Украйна) 3:2
29 януари, в Турция: ЛЕВСКИ - Поли Тимишоара (Румъния) 2:1
3 февруари, в Турция: ЛЕВСКИ - Виторул (Румъния) 0:0
6 февруари, в Турция: ЛЕВСКИ - Бърно (Чехия) 1:0
9 февруари, в Турция: ЛЕВСКИ - Домжале (Словения) 1:1
11 февруари, в Турция: ЛЕВСКИ - Спартак Миява (Словакия) 3:0
|
БЕРОЕ
Петър ХУБЧЕВ
|
11 януари - първа тренировка (15:00 часа)
3-13 февруари - лагер в Алания (Турция) |
18 януари, в Стара Загора: БЕРОЕ - Верея 0:0
24 януари, в Стара Загора: БЕРОЕ - Поморие 1:1
30 януари, в Стара Загора: Берое - Дунав 1:1
3 февруари, в Къркларели (Турция): БЕРОЕ - Къркларелиспор 1:0
6 февруари, в Турция oт 17:00 часа: БЕРОЕ - Румъния 1:2
9 февруари, в Турция от 15:30 часа: Берое - Акжайк (Уралск) 2:0
11 февруари, в Турция от 15:30 часа: БЕРОЕ - Саповнела (Тержола) 6:0
|
ЛИТЕКС
Любослав ПЕНЕВ (нов)
|
9 януари - първа тренировка
10 - 20 януари - лагер в Александруполис (Гърция)
23 януари - 6 февруари - лагер в Ла Манга (Испания)
7 - 14 февруари - лагер в Марбея (Испания)
|
20 януари, в Свиленград: Свиленград - ЛИТЕКС 0:4
25 януари, в Испания: ЛИТЕКС - Од Гренланд (Норвегия) 2:0
29 януари, в Испания от 20:00 часа: ЛИТЕКС - Стрьомсгодсет (Норвегия) 1:0
2 февруари, в Испания: ЛИТЕКС - Динамо (Загреб, Хърватия) 3:1
6 февруари, в Испания: ЛИТЕКС - Волеренга (Норвегия) 1:1
8 февруари, в Испания: ЛИТЕКС - Рубин (Казан, Русия) 1:2
11 февруари, в Испания: ЛИТЕКС - Спартак (Москва, Русия) 1:3
14 февруари, в Испания: ЛИТЕКС - Динамо (Киев, Украйна) 1:1
|
СЛАВИЯ
Александър ТАРХАНОВ (нов)
|
11 януари - първа тренировка (14:00 часа)
21 януари - 12 февруари - лагер в Анталия (Турция) |
19 януари, в София, "Царско село", СЛАВИЯ - Витоша (Бистрица) 6:1
26 януари, в Турция от 15:30 часа: СЛАВИЯ - Подбескидзе (Полша) 0:1
31 януари, в Турция: СЛАВИЯ - Тренчин (Словакия) 0:0
4 февруари, в Турция: СЛАВИЯ - Заглебие (Полша) 1:2
7 февруари, в Турция: СЛАВИЯ - Иртиш (Казахстан) 1:4
9 февруари, в Турция: СЛАВИЯ - Астана (Казахстан) 0:3
12 февруари, в Турция: СЛАВИЯ - Тобол (Казахстан) - не се състои
17 февруари, в София от 13:00 часа: СЛАВИЯ - Септември (София)
|
ЧЕРНО МОРЕ
Никола СПАСОВ |
6 януари - първа тренировка
* участие на Балчик Къп 2016 |
23 януари, във Варна: ЧЕРНО МОРЕ - Созопол 2:1
27 януари, във Варна: ЧЕРНО МОРЕ - Добруджа 1:0
30 януари, в Бургас: Поморие - ЧЕРНО МОРЕ 1:0
6 февруари, Балчик Къп, в Балчик от ЧЕРНО МОРЕ - Дунав (Русе) 2:1
9 февруари, Балчик Къп, в Албена: ЧЕРНО МОРЕ - Балкан (Ботевград) 1:0
10 февруари, ЧЕРНО МОРЕ - Добруджа 3:0
12 февруари, Балчик Къп, в Албена от 14:00 часа: ЧЕРНО МОРЕ - Интер (Плачидол) 4:0
|
ЛОКО (Пд)
Христо КОЛЕВ
|
11 януари - първа тренировка (14:00 часа)
16 януари - 9 февруари - лагер в Анталия (Турция)
|
22 януари, в Турция от 17:30 часа: ЛОКО (Пд) - Вакер Нордхаузен (Германия) 0:2
24 януари, в Турция: ЛОКО (Пд) - ЧСМС Яш (Румъния) 1:0
27 януари, в Турция: ЛОКО (Пд) - Височина Ихлава (Чехия) 2:2
30 януари, в Анталия: ЛОКО (Пд) - Бекешчаба (Унг) 2:0
3 февруари, в Турция от 17:00 часа: ЛОКО (Пд) - Чихура Сакхере (Грузия) 3:0
6 февруари, в Турция: ЛОКО (Пд) - Алашкерт (Армения) 1:4
13 февруари, в Пловдив: ЛОКО (Пд) - Оборище (Панагюрище) 5:0
|
БОТЕВ (Пд)
Николай КОСТОВ |
7 януари - първа тренировка
19 януари - 12 февруари - лагер в Турция
|
23 януари, в Турция: БОТЕВ - Поли Тимишоара (Румъния) 4:1
28 януари, в Турция: БОТЕВ – Висла Краков (Полша) 1:3
31 януари, в Турция oт 17:00 часа: БОТЕВ - Нийрегихаза Спартакус (Унгария) 0:2
5 февруари, в Турция от 17:00 часа: БОТЕВ - Ягодина (Сърбия) 1:1
8 февруари, в Турция: "БОТЕВ" - Черноморец Одеса (Украйна) 1:3
11 февруари, в Турция: БОТЕВ - Домжале (Словения) 0:0
17 февруари, в Коматево: БОТЕВ - Септември (София)
|
ПИРИН (БЛ)
Наджи ШЕНСОЙ |
11 януари - първа тренировка (14:00 часа)
14-24 януари - лагер в Брестник
28 януари - 11 февруари - лагер в Анталия (Турция) |
29 януари, в Турция: ПИРИН - Волунтари (Румъния) 0:0
31 януари, в Турция: ПИРИН - Подбескидзе (Полша) 0:0
3 февруари, в Турция: ПИРИН - Мерани 3:2
4 февруари, в Турция: ПИРИН - Каспий (Казахстан) 0:0
7 февруари, в Турция: ПИРИН - Сабуртало (Грузия) 1:2
10 февруари, 15:00 часа, в Турция: ПИРИН - Окжетпес (Казахстан) 0:0
|
МОНТАНА
Емил ВЕЛЕВ
|
6 януари - първа тренировка
20 януари - 5 февруари - лагер в Алания (Турция)
11 - 16 февруари - лагер в Сандански |
15 януари, в Монтана: МОНТАНА - Кариана (Ерден) 3:1
23 януари, в Турция: МОНТАНА - Александрия (Украйна) 0:0
25 януари, в Турция: МОНТАНА - Петролул (Румъния) 1:1
29 януари, в Турция: МОНТАНА - Йени Малатияспор (Турция) 2:2
1 февруари, в Турция: МОНТАНА -Mерани (Грузия) 1:1
3 февруари, в Турция: МОНТАНА - Виторул (Румъния) 3:1
14 февруари, в Сандански: МОНТАНА - Вихрен 2:0
20 февруари: МОНТАНА - Локомотив (Мездра)
|