Нападателят на Марек Дани Младенов вече не е част от отбора. Това обяви старши треньорът Иво Паргов пред ZaDupnitsa.

Играчът си е тръгнал, след като е разбрал, че не е в групата за мача с Академик (Свищов) от 19-ия кръг на "Б" група. Срещата завърши 1:0 за домакините с гол на Еньо Кръстовчев в 36-ата минута от дузпа.

Младенов бе привлечен през зимата от Черно море и се залагаше много на него, но не показа добра игра в първите четири мача и в предишното домакинство с Дунав бе оставен на резервната скамейка.

"За мен Дани Младенов е затворена страница, а мисля и за клуба. Други също са оставали резерви, но не са си тръгвали. Това е неговото решение. Проблема е още от предишният мач с Дунав", коментира Иво Паргов. Това е втори професионален отбор за Младенов през този сезон и сега той няма право да играе в друг тим.