БЛИЦ СПОРТ продължава да улеснява своите читатели, предоставяйки им възможност да наблюдават всичко от света на спорта. С нас може да гледате директно всякакви спортове от различни точки на планетата.

Днес акцентът е първият квалификационен кръг на Лига Европа. В него стартират три български участника - Левски, Дунав Русе и Ботев Пловдив. "Сините" единствени са домакини от 20:00 часа на черногорския Сутиеска. Дунав Русе гостува на Иртиш Павлодар от 17:00 часа, а Ботев Пловдив гостува на Партизани в Тирана от 18:00 часа. И трите двубоя може да проследите с екипа на БЛИЦ TV.

Цветана Пиронкова ще доиграе мача си от вчера срещу Симона Халеп. Той бе прекъснат заради дъжд. Преди прекъсването българката водеше с 1:0 сета (7:6), 2:1 гейма във втория сет и 40:30 в четвъртата част.