БЛИЦ СПОРТ продължава да улеснява своите читатели, предоставяйки им възможност да наблюдават всичко от света на спорта. С нас може да гледате директно всякакви спортове от различни точки на планетата.

Акцентът днес е срещата на волейболните ни националки с Германия на европейското първенство в Баку. Двубоят е плейоф за класиране на 1/4-финалите и стартира в 19:30 часа.

Предстои и поредната порция мачове от груповата фаза на Шампионска лига. Георги Миланов и ЦСКА (Москва) домакинстват на Манчестър Юнайтед. Друг интересен мач е Атлетико (Мадрид) - Челси. Барселона пък гостува на Спортинг (Лисабон).

Щe ви предоставим възможност да гледате директно с картина и поредната среща на българския нападател Георги Христов и Тампа Бей Роудис - от 22:00 часа.

ФУТБОЛ
19:00 часа -
Шампионска лига, Група "C": Карабах - Рома - ТУК
21:45 часа - Шампионска лига, Група "А": Базел - Бенфика - ТУК
21:45 часа - Шампионска лига, Група "А": ЦСКА (Москва) - Манчестър Юнайтед - ТУК

- Европейско първенство по волейбол (жени) в Баку, плейоф за класиране на 1/4-финалите: Полша - Турция - ТУК
19:30 часа - Европейско първенство по волейбол (жени) в Баку, плейоф за класиране на 1/4-финалите: България - Германия - ТУК