Давид Крайчи вкара решаващия гол в продължението за втората поредна победа на Бостън над Филаделфия в среща от полуфиналните плейофи на Източната конференция на НХЛ, завършила 3:2 за гостите.

Крайчи порази мрежата на домакините от Филаделфия в 14-ата минута на продължението, а мощният му удар вкара и изкара шайбата от вратата, което предизвика прекъсване и съдийска консултация. Попадението беше признато, с което Бостън поведе с 2-0 успеха в серията, въпреки че "летящите" са с домакинско предимство в плейофите.

Филаделфия поведе с 2:0 с голове на Джеймс ван Риймсдайк в първата третина. Голове на Крис Кели и Брад Маршанд във втората част обаче доведоха мача да продължения, където точен беше Крайчи.

Филаделфия - Бостън 2:3 след прод. (2:2, 0:0, 0:0, 0:1)
* Бостън поведе с 2-0 победи в серията