Гостуващата агитка на Берое влезе в саморазправа с полицаи след края на продълженията от 1/4-финалите за Купата на България срещу Ботев (Враца), непосредствено преди изпълнението на дузпи. 

Органите на реда все пак успяха да успокоят ситуацията и да върнат привържениците на трибуните.