Финансовият благодетел на Ботев (Пловдив) Илиян Филипов бе на върха на щастието след нулевото равенство на Славия в гостуването на последния Монтана, след което “канарчетата” останаха във втората четворка на шампионата и може да се борят за участие в евротурнирите.
Ето какво написа Филипов в социалните мрежи:
“Днес отново можем да мечтаем.
Благодарим на Лъчо Балтанов и целия треньорски екип, на нашите момчета, че се вдигнаха и заиграха футбол, който ни радва, както и на всеки един служител в клуба. Без всички вас това нямаше да бъде възможно.
Нека да благодарим и на нашата велика публика, че се завърна в нашия дом – най-красивия стадион в България, стадион „Христо Ботев“.
Минахме през много трудности, но се изправихме – и тази вечер сме щастливи.
Нека си пожелаем още тази година да видим любимия Ботев в европейските мачове.
Всичко вече е в наши ръце”.