Ботев (Пловдив) информира, че утре ще играе контролна среща с Дреница по време на лагера си в Турция. “Канарчетата” трябваше да премери сили с Партизан, но проверката пропадна заради много контузени и болни играчи на сръбския гранд.
Съобщението от Ботев:
"Промяна в първата контрола на Ботев Пловдив в Анталия.
Партизан отказа спаринга с „жълто-черните“, заради множество контузени и болни футболисти.
Лично президентът на сръбския гранд изрази своите извинения към Ботев Пловдив с официално писмо.
В утрешния ден „канарчетата“ ще премерят сили с Дреница, който е на 8-мо място в шампионата на Косово.
Двубоят е с начален час 15:00 (българско време) на терените на Corendon Football Center в Анталия".
Контролите на Ботев на лагера в Турция:
21.01 - срещу Дреница (Косово)
24.01 – срещу Оболон (Украйна)
27.01 – срещу Борац Баня Лука (Босна и Херцеговина)
30.01 – срещу Пахтакор (Узбекистан)
Купа на България - сезон 2025/2026