Ботев (Пловдив) и Николай Минков се разделиха по взаимно съгласие, съобщиха официално "канарчетата".
"Клубът изказва своята благодарност към защитника за професионализма, себераздаването и сърцатата игра с „жълто-черната“ фланелка.
Николай Минков изигра общо 169 мача с екипа на Ботев Пловдив, спечели Купата на България и взе участие в осем европейски срещи за „канарчетата“.
Пожелаваме на Николай Минков много здраве, успехи и късмет в бъдещото му професионално развитие!", написаха от Ботев.
Купа на България - сезон 2025/2026
