Три златни, два сребърни и бронзов медал спечелиха бойците на ЦСКА на международния турнир по кикбокс стил лоу-кик между 10 и 12 юни в Козлодуй.

В състезанието участваха общо 5 държави (Израел, Сърбия, Гърция, Молдова и България), 36 спортни клуба с 237 състезатели. Нашия отбор взе участие с 11 бойци, които завоюваха общо: 3 златни, 3 сребърни и 3 бронзови медала.

"Доволен съм от всички наши бойци. За пореден път оставиха сърце и душа на ринга и се представиха достойно. Рутинираните ни бойци с перфектна игра и безапелационни победи спечелиха титли в категорията си: Виктор Ганчев - мъже в категория до 63,5 кг - злато, Сашо Асенов - мъже до 91 кг - злато, Алекс Димитров -  юн. ст.  до 75 кг - злато.

Малко не достигна на Еми Данова и  Найм Салим, които останаха със сребро. Виктор Крашевски при юношите младша възраст до 71 кг остана с бронзов медал.

От четиримата дебютанти Златомир Славчев спечели сребро, а Добромир Петришки, Константин Анастасов и Михаил Генов грабнаха бронзови медал, заяви треньорът на "червените" Станислав Бахчеванов.