Елитният Черно море победи Оборище (Панагюрище) с 1:0 в последната си контролна среща по време на лагера в Банско.

Единственото попадение в мача беше реализирано от Илиян Неделчев, който в 19-ата минута беше точен от дузпа. Малко преди това Даниел Златков нямаше шанс, след като при удара му с глава топката мина над вратата.

Четвърт час преди края на двубоя Георги Илиев се озова сам срещу вратаря на Оборище, който обаче с крак изби удара на опитния халф на „моряците“.

В последните десет минути на мача Черно море имаше още два шанса за попадение, но първо Цветков би встрани, а след това ударът на Георги Андонов беше париран от стража на панагюрци.

След края на контролата Черно море се отправи за Варна. Утре играчите на Георги Иванов имат почивен ден. Последната проверка на „моряците“ преди началото на сезона е на 23 юли, когато е двубоят с Черноморец (Балчик).

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка