Черно море записа победа с 6:1 над Локо (ГО) в последната си контрола от предсезонната подготовка. Матиас Курьор и Денислав Ангелов бяха точни на два пъти, а по веднъж се разписаха Васил Панайотов  и Радослав Златев. За гостите точен бе Петър Чалъков.

В мача Илиан Илиев използва 13 юноши излезли от школата на Черно море, като голяма част са от отбора на “зелено-белите” в елитната група до 19 години.

През първото полувреме резултатът бе 3:1, а след почивката "моряците" вкараха още 3 гола.

Съставите:
Черно море: Иван Дюлгеров (46-Иван Дичевски), Емил Янчев, Стефан Станчев, Виктор Попов, Цветомир Панов, Васил Панайотов, Патрик Андраде, Илиан Илиев, Матиас Курьор (60-Денислав Ангелов), Стефан Велев, Исмаил Иса (60-Леандро Андраде).

Локо ГО: Христов, Ташолов, Тенев, Митев, Райчев, Иванов, Чалъков, Бакарджиев, Винков, Цачев, Мирчев