"Стана хубав и емоционален мач за зрителите, но не и за нас треньорите. Щом резултатът е равен, трябва да го приемем", коментира треньорът на Черно море Илиан Илиев след равенството 2:2 с Левски във Варна.

"Искам да похваля футболистите. Когато бяхме 10 човека, бяхме търпеливи. В края обаче позволихме на контраатака да ни вкарат, но проявихме воля и изравнихме след минута.

Като цяло съм доволен, през първото полувреме ударихме три греди и създадохме доста положения.

Не искам да коментирам съдийството, но забележете какво се получи. Реферът спря няколко наши атаки, после стана гузен и остави мачът да се играе.

Хубчев не ме изненада с тактиката на Левски. Да, те имат проблеми, но и ние имахме кадрови проблеми.
Сега ни предстои нов труден двубой - с Ботев", добави Илиан Илиев.
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020