Черно море стартира в Елитната група до 15 години с впечатляваща победа. На стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост “моряците”, водени от Иван Николов, разпиляха гостите от Черноморец (Балчик) с 16:0.

Любопитното е, че всичките попадения в срещата паднаха през първото полувреме, а второ изобщо не се игра. Гостуващият отбор бе с група от едва 11 футболисти, които така и не излязоха за втората част от мача. Така към този резултат ще бъдат прибавени нови три гола служебно.

В следващия кръг Черно море гостува на Аристон. Мачът е на 16 септември (събота) от 14 часа в Русе.

Съставът на Черно море: Самуел Стоянов, Наско Красимиров, Кирил Георгиев, Петър Иванов, Боян Арзатов, Тони Иванов, Пламен Стоилов, Пресиян Михайлов, Йордан Дженев, Берк Джевдет, Еркан Мъстънов (Ясен Минчев, Виктор Грудов, Иван Стоянов, Джошкун Юнал, Иван Пашанов, Александър Кирилов, Денислав Байчев, Благовест Димитров)