Дублиращият тим на ЦСКА 1948 завърши 2:2 при гостуването си на Лудогорец II в дебюта на Сашо Александров - Алвеша като наставник във Втора лига.

Бившият десен бек на Левски, Черно море и Славия застана на мястото на Валентин Илиев, който беше назначен за старши треньор на първия отбор на "червените", след раздялата с Николай Панайотов.

Гостите поведоха с автогол на Анастас Пемперски в 21-ата минута. В 35-ата Бранимир Костадинов изравни от дузпа. В края на първото полувреме Ивайло Марков отново изведе "червените" напред в резултата - 2:1. Десетина минути преди края на редовното време Росен Иванов фиксира крайнoto 2:2.

РЕЗУЛТАТИ И ГОЛМАЙСТОРИ ОТ ВТОРА ЛИГА, 27 КРЪГ:

На 5 април, петък
Септември София - Спартак Варна 0:2

0:1 Ахмед Ахмедов (3), 0:2 Румен Руменов (42-дузпа)

На 6 април, събота
Спартак Плевен - Марек 0:0

Литекс - Спортист Своге 0:0

Струмска слава - Бдин 2:0
1:0 Стелиън Георгиев (34), 2:0 Цветомир Вачев (66)

Черноморец Балчик - Янтра 2:1
1:0 Касиано Бузон (32), 2:0 Уилям Фонкю (89)

Монтана - Черноморец Бургас 2:2
1:0 Костадин Илиев (22), 2:0 Илия Русинов (43), 2:1 Камен Хаджиев (60), 2:2 Живко Петков (73-дузпа)

Дунав Русе - Марица Пловдив 2:1
0:1 Станислав Маламов (6), 1:1 Джан Хасан (45), 2:1 Луис Пахаме (49)