ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

ЦСКА 1948 и Добруджа завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна в Несебър.

Проверката бе първа за "червените" и втора за втородивизионния тим от Добрич, а двата гола паднаха през втората част.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Отборът на Николай Панайотов откри резултата в 63-ата минута чрез Антонио Вутов, но четвърт час преди края на редовното време Преслав Йорданов изравни.

За ЦСКА 1948 Джонатан се завърна в игра, след като лекуваше травма. За последно бразилецът игра в двубоя от турнира за Купата на България срещу Арда, спечелен с 1:0, на 5 април.

Следващият двубой на ЦСКА 1948 е на 20 януари (събота) срещу Локомотив (Пловдив).

ЦСКА 1948: Генадий Ганев, Симеон Василев, Емил Виячки, Реян Даскалов, Стив Фуртадо, Емил Ценов, Неделко Пишчевич, Бирсент Карагарен, Радослав Кирилов, Ивайло Чочев (К), Валентин Йосков

Следете с БЛИЦ: Зимна подготовка 2024